RAKISTE VALMISTAMISE

EKSPERT

TOOTED

IMG_5749.JPG

Stantside disain ja tootmine

Pressvormide disain ja tootmine

Peenmehaanika detailide valmistamine

Katsepartiist seeriatootmiseni

Katsepartiist seeriatootmiseni

EN ISO 9001:2015

 

MEIST

 

 

 

Zircon Group OÜ on üks juhtivatest Baltimaade peenmehaanika toodete ja rakiste valmistajatest.

 

Zirconi peamised tooted on pressvormid plastmassist ja alumiiniumist detailide valmistamiseks  ja erinevad stantsid: järjestikulised stantsid; lõike-, painde- ja vormimisstantsid ning kõvasulam – täppisstantsid. Lisaks sellele pakub Zircon ka projekteerimise, remondi ja järelhoolduse teenust, samuti saame kasutada meie masinaparki erinevate detailide stantsimiseks ja plastmassdetailide survevaluks. 

 
 

KONTAKT

Päringud

Hinnapakkumise ja lisainfo saamiseks täida allolev vorm või helista palun meile: +372 6 205 900

Jälgi meid
Kontor ja tootmine

Ampri tee 1

74010 Lubja küla, Viimsi vald,

Harju Estonia

 

info@zircon.ee

Tel: +372 6 205 900

Fax:+372 6 205 901

Vabad töökohad

Kui soovid liituda Zircon meeskonnaga või tulla meile praktikale, saada meile oma CV ja kaaskiri: personal@zircon.ee

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Aleksander Kuzin

Ettevõtte juhataja

Kariina Vaiksalu

Finantsspetsialist

+372 6 205 900

kariina.vaiksalu@zircon.ee

Julia Maksimova

IT-spetsialist

+372 6 205 900

julia.maksimova@zircon.ee

+372 6 205 904

reilika.jugolainen@zircon.ee

Janek Kiudorv

Juhataja asetäitja

Reilika Jugolainen

Turundusjuht

Jevgeni Ostsepkov

Kvaliteediinsener

+372 6 205 900

jevgeni@zircon.ee

Irina Lantova

Pearaamatupidaja

+372 6 205 900

irina.lantova@zircon.ee

Leonid Rogotski

Tööriistatsehhi juhataja

+372 6 205 900

leonid.rogotski@zircon.ee

Vitali Viljanski

Tehnoloogia insener 

+372 6 205 900

vitali@zircon.ee

 

UUDISED

 

REFERENTSID

LIIKMELISUS

 
  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle